valgusreklaam-hooldus-parandus

Valgusreklaami ja valguskastide parandus , hooldus

Valgusreklaamide remont.

Lisaks valgusreklaami tootmisele tegelema ka valguskastide ja muude valgusreklaamide remondiga, samuti võime pakkuda kasutatud valgusreklaame, mis on soodsamad kui uued valgusreklaamid kuid töökorras. Aja jooksul valgusreklaamidel võivad tuhmuda kleebised. Nii valguskastide kui valgusreklaamide puhul on tavaliseks remont tööks luminofoorlampide vahetamine.

Kui valgusreklaamide lampide vahetuseks läheb on mõttekas tavaliselt välja vahetada juba kõik lambid kuna hiljem võib tekkida vajadus vahetada välja need valguslambid mis vahetamata jäänud

lilleari valguskast

Valguskastide puhul on tavaliseks tööks ka kleebiste vahetus valguskastil kuna kleebised aja jooksul kahjustuvad ja pleegivad, samuti muutuvad kastidel ka kontaktandmed

Valguskastide esiklaasiks on tavaliselt 3 mm või 4 mm opaalklaas, aeg ajalt on vajalik ka esiklaaside vahetus valguskastidel kuna neid võidakse lõhkuda

Led reklaamide parandus

Tänapäevastel valgusreklaamidel on enamasti sees led lambid või ollakse led valgustusele üle minemas. Vahetame valgustähtedes led lampe ja pakume neid erinevas mõõdus ja erineva valgustugevusega.

Tänapäeval võib olla ka kasulikum vanade valgustähtede sees päevavalguslampide asemele panna led lambid, mis peavad kauem vastu ja hoiavad mitu korda rohkem kokku elektrit.

Valgusreklaamide paigaldus

Juhul kui on vaja valgustähti või valguskaste paigaldada või teise kohta transportida siis saame ka selles osas abiks olla. Reklaami transpordi ja paigalduse hind sõltub reklaami suurusest, paigalduse või demonteerimise kõrgusest.

Samuti võltub hind kaugusest Tallinnast. Veidi sõltub remondi hind ka elektrivõrgu kaugus valgusreklaami asukohast.

Kõrgemal asuvate valgusreklaamide puhul tuleb tellida tõstuk või estakaad, mis teeb paigalduse hinna mõnevõrra kallimaks. Samuti on kõrgemal asuvaid valgusreklaame keerulisem kinnitada ning stabiilsena paigaldada.

Juhul kui paigaldamine toimub linna maade või linna teede peal, siis tavaliselt tuleb täiendavalt tasuda ka tänava ajutise sulgemise eest lõivu.

Valgusreklaamide paigalduse osas on aeg ajalt vaja parandada ka valgusreklaami konstruktsioone või neid konstruktsioone näiteks üle värvida.

Lisaks tegeleme ka välireklaamide puhastusega

Vaata ka valgusreklaamide valgustusest ja lampidest, mis on sees.<